SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

Tsanangudzo Pfupi

Optical fiber adapter (inozivikanwawo seflange), ndiyo inokochekedza chikamu cheOptical fiber movable connector, kamudziyo kadiki kakagadzirirwa kumisa kana kubatanidza tambo dzefiber optic kana fiber optic connectors pakati pemitsara miviri yefiber optic.Fiber optic adapters anoshandiswa mu fiber optic yekubatanidza, iyo yakajairika kushandiswa ndeyekupa tambo kune tambo fiber yekubatanidza.

Nekubatanidza zvibatanidza zviviri nenzira kwayo, Fiber Optic Adapter inobvumira magetsi kuti afambiswe zvakanyanya uye kuderedza kurasikirwa zvakanyanya sezvinobvira.Panguva imwecheteyo, Fiber Cable Adapter ine maitiro ekuderera kwekuisa kurasikirwa, kuchinja kwakanaka uye kuberekana.Inoshandiswa zvakanyanya mu optical fiber distribution frame (ODF), optical fiber communication equipment, zviridzwa, nezvimwewo, kushanda kwepamusoro, kugadzikana uye kwakavimbika.


Product Detail

Product Tags

Vanouya mushanduro kuti vabatanidze tambo imwe chete (simplex), mafiibhi maviri pamwechete (duplex), kana dzimwe nguva mafiibhi mana pamwechete (quad).
Zvinoenderana neakasiyana fiber optic batanidza, iyo Fiber Optic Connector Adapter inogona kupa inoenderana adapta zvikamu zvefiber optic yekubatanidza.
Inoshanda fiber optic yekubatanidza modhi iFC, SC, ST, LC, MTRJ, E2000, nezvimwe.
Inoshanda Fiber yekubatanidza yekupedzisira zviso ndeye PC, UPC, APC, nezvimwe.
Zvinoenderana nemhando dzakasiyana, inogona kukamurwa kuita imwe-modhi uye yakawanda-modhi.

Fiber Optic Adapter4
Fiber Optic Adapter5
Fiber Optic Adapter6
Fiber Optic Adapter7

Features

Kurasikirwa kwekuisa pasi, kurasikirwa kukuru kwekudzoka

Kugarisana kwakanaka

Kunyatsojeka kwema mechanical dimensions

High kuvimbika & kugadzikana

Ceramic kana Bronze Sleeve

Simplex / Duplex

Applications

Local Area Network

CATV System

Telecommunication Networks

Equipment Test

Product Type SC FC ST LCAdapter yeFiber Optic
Mode Single mode Multi mode
Insertion Loss ≤0.2dB ≤0.3dB
Dzorera Kurasika ≥45dB -- --
Kubatana Kusimba (500nguva) Kuwedzera Kurasikirwa≤0.1dB
Dzorera Kurasika Kusiyana <5dB
Tembiricha Kugadzikana(-40°C~80°C) Kuwedzera Kurasikirwa≤0.2dB
Dzorera Kurasika Kusiyana <5dB
Operating Temperature -40°C~+80°C
Storage Temperature -40°C~+85°C

Tsanangudzo

Fiber Optic Adapter10
Fiber Optic Adapter11
Fiber Optic Adapter12
Fiber Optic Adapter13
Fiber Optic Adapter8
Fiber Optic Adapter9

  • Zvakapfuura:
  • Zvinotevera:

  • Nyora meseji yako pano ugotitumira

    Zvigadzirwa zvikamu