Fiber Patch Cord

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2.0mm SX MM Fiber Optic Patch tambo

    FIBER OPTIC PATCH CORD-MM(OM2, OM3, OM4)

    Chigamba tambo itambo yefiber optic inoshandiswa kubatanidza chimwe chinhu kune chimwe chekufambisa chiratidzo.Kazhinji, pane 4 mhando connector: FC/SC/LC/ST.. 2types ferrule: PC, UPC.

    FC inomirira Fixed Connection.Inogadziriswa nenzira ye threaded barrel housing.FC connectors inowanzo vakwa nesimbi imba uye ine nickel-plated.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3.0mm G652D Fiber Optic Patch tambo

    Chigamba tambo itambo yefiber optic inoshandiswa kubatanidza chimwe chinhu kune chimwe chekufambisa chiratidzo.Kazhinji, kune 4 mhando yekubatanidza: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC…

    FC inomirira Fixed Connection.Inogadziriswa nenzira ye threaded barrel housing.FC connectors inowanzo vakwa nesimbi imba uye ine nickel-plated.

  • FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

    FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch tambo

    Hunhu hwakanaka hwemakanika uye kwezvakatipoteredza;

    Flame retardant maitiro anosangana nezvinodiwa zveakakodzera zviyero;

    Iwo emakanika maitiro ejaketi anosangana nezvinodiwa zveakakodzera zviyero;

    Yakapfava, inochinjika, mvura yakavharika, UV inodzivirira, iri nyore kuisa uye kupatsanura, uye nehukuru hukuru hwekufambisa data;

    Sangana zvakasiyana zvinodiwa zvemusika uye vatengi.