Fiber Fast Connector

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter ye Drop Cable Installation Project

    Application:

    1. FTTH chirongwa chinoshandiswa
    2. Munda unoiswa
    3. Inokurumidza, iri nyore, yakarurama
    4. Mari inoshanda
    5. Portable
    6. Installation isingasviki maminetsi maviri
    7. Yakavimbika uye yepamusoro optical performance
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    Chibatanidza chinokurumidza (chinonziwo "No-Polish Connector " , "Pre-polish Connector" kana "Fast Connector ") chinhu chiri nyore kuisa.Hapana chishandiso kana jig inodiwa.Inowanikwa pasi rose ye250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Flat Cable.

    Mechanical Field-Mountable Fiber Optic Connector (FMC) yakagadzirirwa kurerutsa kubatana pasina fusion splicing muchina.Iyi yekubatanidza inokurumidza kusangana iyo inoda chete yakajairwa fiber kugadzirira maturusi: tambo yekubvisa chishandiso uye fiber cleaver.Iyo yekubatanidza inotora Fiber Pre-Embeded Tech ine yepamusoro ceramic ferrule uye aluminium alloy V-groove.Zvakare, dhizaini yakajeka yevhavha yepadivi iyo inobvumira kutarisa kwekuona.

    Kuita kwepamusoro, nyore kushandisa mechanical fiber optic connector.Inogona kushandiswa zvakanyanya muFTTH kudonha tambo yekubatanidza uye yepakati-yekubatanidza