3.0mm G652D Fiber Optic Patch tambo

Tsanangudzo Pfupi

Chigamba tambo itambo yefiber optic inoshandiswa kubatanidza chimwe chinhu kune chimwe chekufambisa chiratidzo.Kazhinji, kune 4 mhando yekubatanidza: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC…

FC inomirira Fixed Connection.Inogadziriswa nenzira ye threaded barrel housing.FC connectors inowanzo vakwa nesimbi imba uye ine nickel-plated.


Product Detail

Product Tags

Chigamba tambo itambo yefiber optic inoshandiswa kubatanidza chimwe chinhu kune chimwe chekufambisa chiratidzo.Kazhinji, kune 4 mhando yekubatanidza: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC…

FC inomirira Fixed Connection.Inogadziriswa nenzira ye threaded barrel housing.FC connectors inowanzo vakwa nesimbi imba uye ine nickel-plated.

FC Connectors…

Fiber Optic Patch cord09

SC inomirira Subscriber Connector- chinangwa chakajairwa kusunda/kudhonza chimiro chekubatanidza.Iyo sikweya, snap-in yekubatanidza machira ane nyore kusunda-kudhonza mafambiro uye akakiyiwa.

SC Connectors…

Fiber Optic Patch cord08

LC chigamba tambo itambo yefiber optic inoshandiswa kubatanidza chimwe chishandiso kune chimwe chekufambisa chiratidzo.LC inomirira Lucent Connector.Iyo idiki fomu-factor fiber optic yekubatanidza, hafu yehukuru hweSC.

LC Zvibatanidza…

Fiber Optic Patch cord00

ST inomirira Straight Tip- inokurumidza kuburitsa bayonet style yekubatanidza.ST connectors ane cylindrical ane twist lock coupling.Iwo ari push-in uye twist mhando

ST Connectors...

Fiber Optic Patch cord010

PC inomirira Physical Contact.NePC connector, mafiibhi maviri aya anosangana sezvaanoita neflat connector, asi zviso zvekupedzisira zvakakwenenzverwa kuti zvinyatso curved kana spherical.Izvi zvinobvisa mukaha wemhepo uye zvinomanikidza mafiber kuti abatane

Fiber Optic Patch cord011

UPC inomirira Ultra Physical Contact.Zviso zvekupedzisira zvinopihwa kukwenenzvera kwakawedzera kuti pave nani kupera kwepamusoro.Aya makubatanidza anowanzo shandiswa mudhijitari, CATV, uye telephony masisitimu.

Fiber Optic Patch cord012

Features

Kutevedzera IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, chiyero

Kurasikirwa kwekuisa pasi, kurasikirwa kukuru kwekudzoka

Yakakwira dense yekubatanidza, iri nyore kushanda

Kuvimbika kwepamusoro uye kugadzikana

Zvakanaka mukudzokorora uye kuchinjana

Application

Testing equipment

FTTX+LAN

Optical faibha CATV

Optical communication system

Telecommunication

Tsanangudzo

1. Tight-buffered Cable Specification
Profile View:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Fiber Parameter

ITEM PARAMETER
Fiber type G.652D
Mode Field Diameter 1310nm 9.2+0.4
1550nm 10.4+0.8
Cladding Diameter 125.0+1.0um
Cladding Non-Circularity <=1.0 %
Core-Cladding Concentricity Error <=0.6um
Coating Diameter 242+7
Coating Non-Circularity <=6.0um
Cladding-Coating Concentricity Error <=12.0um
Cable Cutoff Wavelength <=1260
Dispersion Coefficient 1310nm <=3.0 ps/(nm*km)
1550nm <=18ps/(nm*km)
Zero dispersion wavelength 1302 nm<= ƛo<=1322nm
Zero dispersion Slope 0.091 ps/(nm*km)
Polarization Mode Dispersion (PMD) PMD Maximum Individual fiber <=0.2 ps/
PMD Dhizaini Yekubatanidza Kukosha <=0.08 ps/
Attenuation (max.) 1310nm <=0.36 db/km
1550nm <=0.22 db/km

3. Cable Parameters

ITEM PARAMETER
Outer cable Outer Diameter 0.9/2.0/3.0mm zvingasarudzwa
Material PVC
Color Orenji
Inner cable Outer Diameter 0.9mm yakasimba buffer
Material PVC
Color Muchena (SX) Muchena uye Orenji(DX)
Resistance Simple 100N
Duplex 200N
Nguva dzezvinodhaka 500
Operate Temperature -20~+60
Storage Temperature -20~+60

4. Connector Specification

ITEM PARAMETER
Connector type LC/UPC(APC),SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.Optional
Fiber mode Single-modhi, G.652.D
Kushanda wavelength 1310, 1550nm
Test wavelength 1310,1550nm
Insertion Loss <=0.2db(PC & UPC) <=0.3db (APC)
Dzorera Kurasika >=50db(PC & UPC).>=60Db (APC)
Kudzokorora <=0.1
Kuchinjana <=0.2dB
Kugara kwenguva refu <=0.2dB
Fiber Length 1m,2m….. chero kureba zvingasarudzwa.
Hurefu uye kushivirira 10cm
Operating Temperature -40C ~ +85C
Storage Temperature -40C ~ +85C

5. Mufananidzo wekutarisa

5.Image for reference


  • Zvakapfuura:
  • Zvinotevera:

  • Nyora meseji yako pano ugotitumira